Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

KURTLAR VADİSİ KIBRIS!

Anasayfa > Magazin, Videolar > KURTLAR VADİSİ KIBRIS!

280220141307097527151_2[1]

Necati Şaşmaz’dan yeni proje…

           KKTC’de yapmak istediği otel yatırımını tamamlayamayan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Pana Film ekibiyle bir turizm yatırım şirketi kurdu.

TURİZM ŞİRKETİ KURDU!

Daha önce Kıbrıs’ta yapmak istediği otel yatırımını izin iptali nedeniyle tamamlayamayan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Pana Film ekibiyle bir turizm yatırım şirketi kurdu. 10 milyon TL sermayeli yeni şirket Pana Turizm Yatırım’ın ticaret konusu oteller.. Şaşmaz da yeni kurulan şirketin %21 hisselerine sahip.

10.7 MİLYON TL SERMAYE

The Wall Street Journal’ın haberine göre; 10.7 milyon TL sermayeli şirket Şubat ayında kuruldu. En büyük ortağı %26′lık payıyla Pana Film. Necati Şaşmaz ve Necati Şaşmaz’ın ağabeyi, ve Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Hilmi Zübeyr Şaşmaz’ın da %21′şer payı olduğu şirkette Kurtlar Vadisi’nin senaristi Cüneyt Aysan da ortaklar arasında yer alıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’da canlandırdığı Polat Alemdar olarak adından sıkça söz Necati Şaşmaz aslında otelcilik mezunu. Kıbrıs’a dev bir otel ve film platosu kurmak için 2012 yılında harekete geçmişti. Ancak, KKTC’nin Karpaz Yarımadası’ndaki bu büyük inşaatın izinleri, Bakanlar Kurulu tarafından koruma altında olduğu gerekçesiyle iptal edilmişti.

 

 

Ekleyen : - Tarih: 03 Mart 2014 - 17:52 - Okunma Sayısı : 1.590 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız