Online Oyun

Online Oyun

Vera     04-10-19     Genel     Online Oyun     1880 Defa Okundu

Merhaba sevgili kullanıcılar, sohbet siteleri içinde adından sıkca söz ettiren, kaliteden asla ödün vermeyen yapmış olduğu yeniliklerle daima öncü olan Sevda Ruzgari platformuna hoş geldiniz.

Bilmenizi isteriz ki bizler, her zaman sizlerin daha iyi ortamlarda rahat bir şekilde sohbet etmeniz için çalışıyoruz. Chat denilince ilk akla gelen tabiki www.SevdaRuzgari.Net adresi olduğunu hepimiz biliyoruz.
Sohbet kanalımız içerisinde sürekli güncellenen, birbirinden farklı ve eğlenceli Oyun Kanalları bulunmakta.
Eğlenmek istediğiniz zaman sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır.
Dilerseniz oyun kanallarımız hakkında kısa bilgiler verelim. Her ayın sonunda ilk üçe giren kullanıcılarımızın kazanmış olduğu puanları isimleriyle birlikte oyun kanallarımızda bir ay boyunca yayınlıyoruz. Tabiki bununla da sınırlı kalmıyor, güncel konularla alakalı, bilgi amaçlı oyun kanallarımızda kendinizi test etme olanağı sağlıyoruz. Emin olun bir başkasıyla yarışmak tabiki eğlencelidir fakat insanın kendisiyle yarışıp son aldığı puanı egale etmesi kadar müthiş bir duygu yok. İyi oyunlar dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Sadik Kadim Dulkadir(ZeMHeR )

    merhabalar, başta QUAY ve SERKAN beylere tşk ederek başlamak istiyorum bizlere böyle güzel hoşsohbet eğlenceli yeni arkadaşlar ve yeni yüzler tanıma fırsatı verip bizi böyle nezih bir ortamda bir araya getirdikleri için.bikaç haftadır buraya gelen biriyim yetkili arkadaşların hepsinin gelenlerle ilgilenmesi sorunların çözümüne dair harcadıkları efor ve emeği gören biriyim bütün enerjileri buranın daha güzel sohbet edilebilir bir ortam olması adına verdilkleri çabadan dolayı müteşekkirim.radyo kanalındaki işini bilen profesyonel yayıncı ( dj ) arkadaşların güzel yayın yapmasından tutun da eğlenceli oyun kanallarında sohbet kanallarında kadar herşeyin eksiksiz yapıldığını gözlemledim buda şunu gösteriyorki burda insanlara mutlu güzel aile ortamınını aratmayan bir dostluğun arkadaşlığın imkanının sunulduğunu gördüm buda bizleri memnun etti .ve arkadaşlarıma dostlarımada dedim burası çok insanın arayıp bulamayacağı bir sohbet sitesi.ayrıca bu işlerle ilgilenen Vera hanım ‘ da çok teşşekür ederim emeklerinden dolayı gecenin geç vaktine kadar hergün burda .buranın daha güzel nezih bir yer olması sitenin yeni halinin daha görselliklere desleklenmesi adına çok emek verdiğini gördüm buda beni ziyadesi ile memnun etti burdayız vira bismillah diyorum ve herkesin burayı gelip görmesni tavsiye ediyorum

    sevdaruzgari.net i yeni duydum ilkdefa girdim sıcak karsılandım sevgili sunucu sahibi QUAY ve Vera ile tanıstım bir forumcu olarak iyi bir izlem birakti sevgili Vera nekadar acemiyim desede bir cok profesyonelim diyenden daha guzel yazmıs umarim daha gzel işler yapar bundan sonraki editör luk hayatında daha iyi daha guzel işler göruruz kendisine basarılar dilerim!…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!