Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Hint Astrolojisi’nde Karmik Eşiniz ve Uyum Analizi

Anasayfa > Genel > Hint Astrolojisi’nde Karmik Eşiniz ve Uyum Analizi

Merhaba sohbet ve sohbet odaları gibi bir çok kelime adı altında hizmet veren sohbet sitemizin bugün ki blog sayfamızda hepimiz gerçekte pek inanmıyorum dediği ama bazı özelliklerimizin tuttuğu burcçlar ilgili bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.
Hint Astrolojisi’nde uyum analizleri yapılırken öncelikle incelenecek noktalar yükselen burçlardır. Yükselen burç bizim hayata nasıl baktığımızı ve genel karakterimizi gösterirken, eşimizin de hayata benzer bakması uyumluluk puanını yükseltecektir. Ateş, Toprak, Hava ve Su burçları kendi içlerinde birbirleriyle oldukça iyi anlaşabilirler. Aşağıda çeşitli burçların elementlerini görebilirsiniz.

Ateş Burçları : Koç, Aslan ve Yay

Toprak Burçları : Boğa, Başak ve Oğlak

Hava Burçları : İkizler, Terazi ve Kova

Su Burçları : Yengeç, Akrep ve Balık

Yükselen burçların incelenmesinden sonra Güneş ve Ay’ın yerleştiği burçlar ve birbirleriyle ilişkileri incelenir. Örneğin haritasında Ay ile erkek haritasında Güneş kavuşum yapıyor ya da trine adını verdiğimiz üçgen bir açı yapıyorsa olumlu kabul edilir.

Erkek ve kadın haritasındaki Ay’lar arasında 3-11 ev ya da 5-9 ev mesafe varsa büyük bir uyumluluk ve birbirini tamamlayıcılık göstergesidir. Bu tür göstergelere sahip çiftler birbirlerine karşı içten ve sevgi dolu olurlar.

Doğum haritanızda Ay’ınızın yerleştiği burca göre partnerinizle uyumluluk etkilerinizi aşağıda okuyabilirsiniz. Ay, iç dünyamızı ve duygularımızı yönetmektedir. Bu nedenle galeride yazılan uyum duygusal açıdan ele alınmalıdır.

Ay Koç Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Aslan ya da Yay burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı, Kova ya da İkizler burcunda iseilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Boğa, Balık, Başak ve Akrep burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Boğa Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Başak ya da Oğlak burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Yengeç ya da Balık burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay İkizler Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Terazi ya da Kova burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Aslan ya da Koç burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Yengeç, Boğa, Oğlak ve Akrep burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Yengeç Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Akrep ya da Balık burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Başak ya da Boğa burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları İkizler, Aslan, Kova ve Yay burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Aslan Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Koç ya da Yay burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı İkizler ya da Terazi burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Yengeç, Başak, Balık ve Oğlak burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Başak Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Oğlak ya da Boğa burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Akrep ya da Yengeç burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Terazi Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Kova ya da İkizler burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Aslan ya da Yay burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Boğa, Balık, Başak ve Akrep burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Akrep Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Balık ya da Yengeç burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Başak ya da Oğlak burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Koç, İkizler, Yay ve Terazi burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Yay Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Aslan ya da Koç burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Kova ya da Terazi burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Yengeç, Boğa, Oğlak ve Akrep burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Oğlak Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Boğa ya da Başak burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Balık ya da Akrep burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Aslan, İkizler, Yay ve Kova burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Kova Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay İkizler ya da Terazi burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Koç ya da Yay burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Oğlak, Balık, Başak ve Yengeç burçlarında olanlar size göre değildir.

Ay Balık Burcunda :

Partnerinizin doğum haritasında Ay Yengeç ya da Akrep burcunda ise duygusal açıdan oldukça uyumlu olacaksınız demektir. Eşinizin Ay’ı Boğa ya da Oğlak burcunda ise ilişki devam ettikçe geliştirebileceğiniz bir uyumunuz olabilir. Ay’ları Koç, Kova, Terazi ve Aslan burçlarında olanlar size göre değildir.

Karmik Eş ve Birbirinden Kopamayan Çiftler :

Hint Astrolojisi’nde Ay Düğümleri adı verilen gölge gezegenlerin etkileri bizim karmamız hakkında önemli bilgiler verir. İlişki ve uyum analizlerinde de çok özel etkileri olan bu gezegenler, beraberlik yaşayacağımız kişilerle karmik bağlarımızı gösterebilir.

Ekleyen : - Tarih: 16 Haziran 2016 - 09:16 - Okunma Sayısı : 3.156 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız